Życzenia wielkanocne 2024

Życzenia wielkanocne

Drodzy Członkowie i Przyjaciele Klubu Toastmasters,

Z wielką radością i ciepłem w sercu, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten czas wiosennego odrodzenia napełni Wasze serca spokojem, radością i nadzieją.

Wielkanoc to czas refleksji oraz odnowy – wartości, które są nam bliskie również w Toastmasters. Niech ten świąteczny czas przyniesie Wam nie tylko odpoczynek i momenty spędzone z najbliższymi, ale także inspirację do dalszego rozwoju, zarówno w mowie, jak i w życiu.

Życzę Wam, aby te święta były źródłem nowej energii i entuzjazmu, abyście wrócili do naszych spotkań pełni zapału, gotowi na nowe wyzwania i sukcesy. Niech każde przemówienie, które przygotowujecie, i każde słowo, które wypowiadacie, odzwierciedla jasność i ciepło, które te święta wnoszą do naszych serc.

Niech Wielkanoc przyniesie Wam wiele szczęścia, zdrowia i pomyślności. Oby była to okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, a także do ładowania baterii i gromadzenia nowych pomysłów na inspirujące przemówienia i projekty, które przed nami.

Z ogromnym szacunkiem i najcieplejszymi życzeniami,

Izabela Salitra

Prezes Klubu Toastmasters


Toastmasters – kim jesteśmy?

Toastmasters to międzynarodowa organizacja non-profit, która od ponad 100 lat na całym świecie daje możliwość rozwijania swoich kompetencji miękkich, takich jak przemawianie publiczne, komunikacja i przywództwo.

Cechą charakterystyczną jest systematyczność spotkań (2 godziny co poniedziałek zazwyczaj od 19:00), oraz nauka w przyjaznej atmosferze zaś za rozwój odpowiedzialna jest informacja zwrotna ze strony zaangażowanej społeczności.