Warsztaty z mowy ciała – wstęp wolny – prowadzi Małgorzata Drozdowska Pachuta – PsychologWalki.pl

Warsztaty z mowy ciała - wstęp wolny - prowadzi Małgorzata Drozdowska Pachuta

Zapraszamy na Warsztaty z mowy ciała – wstęp wolny – prowadzi Małgorzata Drozdowska Pachuta – PsychologWalki.pl – 8 lipca 2024 godzina 18:00. Spotkanie odbędzie się tuż przed spotkaniem Toastmasters Lublin – oczywiście zapraszamy także na spotkanie naszego klubu.

Klub Toastmasters to przede wszystkim ludzie

W naszym klubie jest mnóstwo ludzi zdolnych, mających ciekawe umiejętności więc spotkania klubu to nie tylko nauka związana z wybraną ścieżką, ale także możliwość poznania ciekawych ludzi ich nietuzinkowych często umiejętności.

Taką postacią jest bez wątpienia Małgosia która jest członkiem naszego klubu.

Razem z nami rozwija się, sama będąc na ścieżce Mistrzostwo prezentacji.

Warsztaty z mowy ciała – przed spotkanie klubu

Jak pisze sama Małgosia:

Wszystkich chętnych zapraszam na Warsztaty z ”Mowy ciała”, które odbędą się  8.07.2024 o godz, 18.00 w Kawiarni ”Qulturalna” w Lublinie przy ul,Groszkiej.

Podczas spotkania zajmiemy się min. :

  • Postawą siedzącą podczas rozmowy
  • Strojem-ubiorem jako integralną częścią wystąpień publicznych,które mogą wzmocnić lub osłabić nasz przekaz lub wizerunek eksperta.

Na zakończenie odpowiemy na pytania.

Zapraszam serdecznie Małgorzata Drozdowska-Pachuta

Wstęp wolny.

Do zobaczenia.

Jak wyglądały poprzednie warsztaty można zobaczyć tutaj:

Zapraszamy. Przyjdź, zobacz, zostań w naszym klubie na dłużej 😉

Spotkanie Toastmasters – gdzie się spotykamy?

Spotykamy się w poniedziałek o 19:00

Adres: Restauracja Qulturalna Grodzka 26, 20-112 Lublin


Toastmasters – kim jesteśmy?

Toastmasters to międzynarodowa organizacja non-profit, która od ponad 100 lat na całym świecie daje możliwość rozwijania swoich kompetencji miękkich, takich jak przemawianie publiczne, komunikacja i przywództwo.

Cechą charakterystyczną jest systematyczność spotkań (2 godziny co poniedziałek zazwyczaj od 19:00), oraz nauka w przyjaznej atmosferze zaś za rozwój odpowiedzialna jest informacja zwrotna ze strony zaangażowanej społeczności.