„Jak skutecznie uczyć się w Toastmasters”

„Jak skutecznie uczyć się w Toastmasters”

„Jak skutecznie uczyć się w Toastmasters ” EasySpeak, Base Camp i inne straszne nazwy… Przestaną być Ci opce już 15.07.2024r.


EasySpeak, Base Camp i inne straszne nazwy…
Dołączając do Klubu możecie czuć się przytłoczeni nowościami, czasem nawet członkowie starsi stażem mają opory przed korzystaniem z narzędzi edukacyjnych.😮

Ale bez obaw!!

Poniedziałkowe spotkanie poprowadzi dla Nas Piotr Toborek, obecnie pełniący funkcję VPE i odpowie nam wszystkim jak efektywnie i sprawnie korzystać z dostepnych narzędzi! A przy okazji czerpiąc frajdę z rozwijania swoich umiejętność jako mówca 🙃 .

Dodatkowo odbędzie się maraton mów 😎. ( To nie jest codzienny widok) Przyjdź, zobacz jak to się robi i stań się wraz z Nami WSAPNIAŁYM mówcą.
Nie może Cię zabraknąć.


Zapraszam w poniedziałek 15.07.2024r. do Qulturalnej na 19:00,
Do ZOBACZENIA!! 😍
VPE Toastmasters Lublin

Piotr Toborek”Aktywuj, aby wyświetlić większe zdjęcie,

Spotkanie Toastmasters – gdzie się spotykamy?

Spotykamy się w poniedziałek o 19:00

Adres: Restauracja Qulturalna Grodzka 26, 20-112 Lublin


Toastmasters – kim jesteśmy?

Toastmasters to międzynarodowa organizacja non-profit, która od ponad 100 lat na całym świecie daje możliwość rozwijania swoich kompetencji miękkich, takich jak przemawianie publiczne, komunikacja i przywództwo.

Cechą charakterystyczną jest systematyczność spotkań (2 godziny co poniedziałek zazwyczaj od 19:00), oraz nauka w przyjaznej atmosferze zaś za rozwój odpowiedzialna jest informacja zwrotna ze strony zaangażowanej społeczności.