Zarząd Klubu

Dziś Prezes Klubu Toastmasters Lublin, ostatnie dwie kadencje W-ce prezes ds. edukacji

W klubie od 2019 roku, propagatorka klubowego mentoringu, organizatorka Konkursu Mów Inspiracyjnych i Ewaluacji. Z wielką pasja i zaciekawieniem obserwuje rozwój poszczególnych osób w klubie, chętnie dzieli się wiedzą i wspiera wszystkich tych, którzy tego potrzebują. Często dostrzega w ludziach to czego oni sami nie widzą i motywuje do podejmowania odważnych działań. Sama czerpie mnóstwo inspiracji z toastmasterowych spotkań, wie jak cenna jest obecność innych ludzi i jak wiele można się od nich nauczyć.

Doskonale pamięta swoje pierwsze kroki na scenie Toastmasters, nie było łatwo, ale aby występować przed ludźmi nie trzeba urodzić się z jakimś specjalnym faktorem czy talentem a wystarczy ćwiczyć i praktykować. Toastmasters to niesamowita szkoła gdzie doskonali umiejętności prezentacji, autoprezentacji, podnosi kompetencje komunikacyjne i liderskie.

Prywatnie i zawodowo stawia na rozwój bo tylko dzięki temu nie stoi w miejscu. Pociąga ją zapach książek i intelektu.  Szybko się uczy, szuka rozwiązań i potrafi błyskawicznie wyciągnąć wnioski. Z wielką pasją i zaangażowaniem przez ostatnie 10 lat pomagała i wspierała swoich klientów na rynku nieruchomości. Lubi nowe technologie i ich użyteczność. Wykorzystuje z powodzeniem media społecznościowe w swoim biznesie. We wszystkim co robi najważniejsza jest jakość, stąd też przekonanie, że w procesie obsługi klienta jest ona kluczowa. Wierzy również, że obecnie obsługa klienta to nowy marketing. Relacje, dobre doświadczenia, odpowiednia komunikacja i rekomendacje to filary na których chce budować własny biznes. 

Daniel dołączył do klubu ponad rok temu. W Toastmasters aktywnie realizuje ścieżkę Innowacyjnego Planowania oraz pełni funkcję Wiceprezesa ds. Członkostwa. Pełnił również dwukrotnie funkcję Dyrektora Finansowego. Na co dzień związany z branżą informatyczną. W wolnych chwilach zainteresowany tematyką automatyzacji biznesu.

Zawodowo buduje widoczność marek w Internecie. Tworzy strony internetowe, audytuje profile w mediach społecznościowych, przygotowuje strategie komunikacji i zajmuje się ich wdrażaniem. Interesuje się psychologią różnic międzyludzkich – pracuje w sesjach 1:1 z narzędziem FRIS® badającym styl myślenia i działania. Jako Certyfikowany Trener FRIS® prowadzi szkolenia z metodologii FRIS®, komunikacji, predyspozycji zawodowych oraz delegowania zadań zgodnie z naturalnymi predyspozycjami.

Adam Wicher

V-ce Prezes ds. Edukacji

Do TM dołączyła w lipcu 2020 roku. Absolwentka kierunków finansowych na UMCS w Lublinie. Na co dzień pracuje w Dziale Obsługi Klienta w Stock’u. Lubi kontakt z ludźmi. Jest empatyczna, energiczna i skupiona na obranym celu. Uwielbia wycieczki górskie i pływanie. Hobbystycznie śpiewa w zespole ludowym Rokiczanka.

Obecnie Master Mentor, wcześniej Prezes dwóch kadencji, Wiceprezes ds. PR oraz Sekretarz. Zakochana w lubelskim klubie od listopada 2018 roku. Koordynowała zewnętrzne wydarzenia promujące klub Lublin Toastmasters „Trening Wystąpień Publicznych – ProKreacje #4” oraz „Trening Wystąpień Przed Kamerą”.

Na co dzień zakochana w formule wystąpień przed kamerą, co wykorzystuje zresztą w swojej pracy zawodowej. Na scenie ceni autentyczność, wierząc, że odnajdując swój styl, możemy korzystać z indywidualnie najsilniejszych stron w wystąpieniach publicznych.

Sebastian to specjalista do spraw zdrowia i jakości życia, trener personalny, twórca Podcastu Na Zdrowie, autor Encyklopedii Siłowni i treści na portalu SebastianChudziak.pl, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Medycznego.

Aktywny członek Toastmasters Lublin, gdzie ukończył ścieżkę Visionary Communication. Na co dzień zainteresowany tematami związanymi z funkcjonowaniem człowieka: zdrowiem, jakością życia, efektywnością osobistą, produktywnością, funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Sebastian należy do Klubu od 2019-04, pełnił funkcje Wiceprezesa ds. Członkowskich o obecnie jest Dyrektorem Finansowym

Człowiek o dość wielopoziomowym usposobieniu. Serdeczny, pogodny, pełen empatii do spraw najważniejszych. Zakochany w szczegółach. Esteta. Kiedyś marzył, aby parzyć herbatę na dworze Królowej Anglii, teraz jednak…rozważa serwowanie kawy, whisky i Caipirinhy w Portugalii. Bezwzględnie zakochany w detalach, słowach, komunikacji. Wierny fan brytyjskiego oraz francuskiego poczucia humoru. Ma skłonności do krótkotrwałej neurotyczności, sarkazmu i lekkiej dawki cynizmu. Uwielbia towarzystwo swoich Przyjaciół, muzykę, squasha i przede wszystkim pokój na świecie. Jak sam mówi: jest na dwóch dietach gdyż na jednej byłby głodny. Jego motto: „być” to czasownik. 

Zarząd Klubu

Napisz do nas!

Do TM dołączyła w lipcu 2020 roku. Absolwentka kierunków finansowych na UMCS w Lublinie. Na co dzień pracuje w Dziale Obsługi Klienta w Stock’u. Lubi kontakt z ludźmi. Jest empatyczna, energiczna i skupiona na obranym celu. Uwielbia wycieczki górskie i pływanie. Hobbystycznie śpiewa w zespole ludowym Rokiczanka.

E-mail

info@toastmasterslublin.pl

Telefon

661 223 992

NASZE PROFILE: