Zarząd Klubu

Zarząd Klubu

Zarząd Klubu

Katarzyna Pianko-Szlachta

Prezes

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Adam Wicher

V-ce Prezes ds. Edukacji

Daniel Sijko

V-ce Prezes ds. Członkostwa

Daniel dołączył do klubu ponad rok temu. W Toastmasters aktywnie realizuje ścieżkę Innowacyjnego Planowania oraz pełni funkcję Wiceprezesa ds. Członkostwa. Pełnił również dwukrotnie funkcję Dyrektora Finansowego. Na co dzień związany z branżą informatyczną. W wolnych chwilach zainteresowany tematyką automatyzacji biznesu.

Monika Pinkiert-Michałek

V-ce Prezes ds. PR

Zawodowo buduje widoczność marek w Internecie. Tworzy strony internetowe, audytuje profile w mediach społecznościowych, przygotowuje strategie komunikacji i zajmuje się ich wdrażaniem. Interesuje się psychologią różnic międzyludzkich – pracuje w sesjach 1:1 z narzędziem FRIS® badającym styl myślenia i działania. Jako Certyfikowany Trener FRIS® prowadzi szkolenia z metodologii FRIS®, komunikacji, predyspozycji zawodowych oraz delegowania zadań zgodnie z naturalnymi predyspozycjami.

Sebastian Chudziak

Dyrektor Finansowy

Katarzyna Mazurek

Sekretarz

Do TM dołączyła w lipcu 2020 roku. Absolwentka kierunków finansowych na UMCS w Lublinie. Na co dzień pracuje w Dziale Obsługi Klienta w Stock’u. Lubi kontakt z ludźmi. Jest empatyczna, energiczna i skupiona na obranym celu. Uwielbia wycieczki górskie i pływanie. Hobbystycznie śpiewa w zespole ludowym Rokiczanka.

Krzysztof Lepionka

Dyrektor ds. Administracyjnych

Człowiek o dość wielopoziomowym usposobieniu. Serdeczny, pogodny, pełen empatii do spraw najważniejszych. Zakochany w szczegółach. Esteta. Kiedyś marzył, aby parzyć herbatę na dworze Królowej Anglii, teraz jednak…rozważa serwowanie kawy, whisky i Caipirinhy w Portugalii. Bezwzględnie zakochany w detalach, słowach, komunikacji. Wierny fan brytyjskiego oraz francuskiego poczucia humoru. Ma skłonności do krótkotrwałej neurotyczności, sarkazmu i lekkiej dawki cynizmu. Uwielbia towarzystwo swoich Przyjaciół, muzykę, squasha i przede wszystkim pokój na świecie. Jak sam mówi: jest na dwóch dietach gdyż na jednej byłby głodny. Jego motto: „być” to czasownik. 

Justyna Bartnik

Master Mentor

Napisz do nas!

E-mail

info@toastmasterslublin.pl

Telefon

661 223 992

NASZE PROFILE: