O Klubie

O Klubie

Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji Toastmasters International, światowego lidera w dziedzinie rozwoju kompetencji przywódczych oraz umiejętności oratorskich. Spotykamy się od kilku lat w Lublinie. Skupiamy ludzi pełnych pasji, ambitnych, dążących do realizacji swoich celów.
Zapraszamy Cię do nas! Możesz przyjść 3 razy na nasze spotkanie jako Gość i na żywo zobaczyć, jak działamy.
Spotykamy się co tydzień przez cały rok (również w okresie wakacyjnym), w poniedziałki o godz. 19:00.
Klub Toastmasters działa na zasadzie praktycznych warsztatów, podczas których członkowie zdobywają nowe umiejętności mówcze oraz liderskie w komfortowej i przyjaznej atmosferze. W większości spotkań klubu Toastmasters bierze udział ok. 20 – 40 osób. Spotykania trwają ok. dwie godziny.

Napisz do nas!

info@toastmasterslublin.pl