Misja i wartości

MISJA I WARTOŚCI

Misja i wartości

Nadrzędną misją Klubu TM jest rozwój umiejętności miękkich – sztuki przemawiania i wystąpień publicznych – poprzez intensywną praktykę, konkretna informację zwrotną w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze z udziałem zaangażowanej

Edukacja

Odpowiednio przygotowany program spotkań pozwala na aktywny udział w szeroko zakrojonych projektach edukacyjnych. Pomagają w tym ścieżki ‘Pathways’, które postawią przed Tobą nowe wyzwania, skalibrują profil oczekiwań, poszerzą horyzonty. Nauka dokonuje się poprzez udział w spotkaniach – im bardziej intensywny tym z większą korzyścią dla Ciebie. Decyzja o tempie nauki jest w Twoich rękach. Wykorzystaj ją.

Wsparcie

Informacja zwrotna dotycząca każdego aspektu Twoich wystapień ze strony przyjaznej społeczności da Ci motywację i przestrzeń do wzrostu. Nie zostajesz sam/a ze swoimi możliwościami. Na każdym kroku towarzyszą Ci członkowie klubu oraz Twój osobisty Mentor. Każdy (kolejny) projekt dostarcza nowych emocji oraz konkretnej dawki informacji – które są bezcenne w nabywaniu pewności siebie, autentyczności, tak aby Twój komunikat przemawiał  bardziej i skuteczniej. Przyjdź. Sprawdź.

Atmosfera

Dobry i przyjazny klimat sprzyja nauce. Ciężko jest uczyć się w stresującej atmosferze, w gąszczu krytyki, nieuzasadnionej oceny, braku precyzyjnych celów, odpowiedniej formy oraz aurze sprzyjającej Twojemu wzrostowi. W TM Lublin spotkasz się z życzliwością, profesjonalizmem i skutecznością działania. Każdy Członek jest honorowy i traktowany priorytetowo. Dużo się uśmiechamy, żartujemy, bawimy słowem i komunikatem. Spodoba Ci się!

Społeczność

Wiele naszych wysiłków i projektów często pozostaje w sferze teorii. Sukces wymaga konfrontacji z odbiorcą. Dochodzą czynniki zewnętrzne jak emocje, stres, zmęczenie, rozproszenie, braki w odpowiednim przygotowaniu a czasami wręcz onieśmielenia. Możliwość pracy przed i w grupie daje świeże spojrzenie na poszczególne aspekty Twoich wystąpień. Masz możliwość skonfrontowania swoich pomysłów, języka, sceniczności w gronie wspierających Cię Osób. Co więcej w portfolio naszej społeczności mamy przedsiębiorców z wielu branż. Wyjdź poza własne ja.

Rozwój

Rozwój to suma wiedzy, doświadczeń oraz przede wszystkim praktyki. Również, istotne jest precyzyjne określenie celów. W TM przyglądamy się z uważnością całemu spektrum działań wspierających Twój rozwój. Od mentoringu, trzymania się planu działania, reagowania w sytuacjach trudnych, wymiany doświadczeń, konkursów mów humorystycznych oraz inspirujących, spotkań integracyjnych, eventów i ciekawych projektów. Zadecyduj o ścieżce rozwoju. Wybór jest imponujący. Spróbujesz?

Komunikacja

Komunikacja jest przestrzenią która determinuje nasze funkcjonowanie w społeczeństwie. Jest kluczowa dla relacji zawodowych oraz osobistych. Dzięki komunikacji wymieniamy się informacjami, ideami, wychodzimy poza granice języka. Komunikacja to coś więcej niż słowa. Mówimy o szeregu zachowań (np. płynność, poprawność, modulacja głosu, sygnały niewerbalne, etc.), które warto ćwiczyć, aby być świadomym, wiarygodnym rozmówcą. Dołącz do nas.

Kontakt

E-mail

info@toastmasterslublin.pl

Telefon

661 223 992