Kontakt

TELEFON

661 – 223 – 992

E-MAIL

info@toastmasters.pl

Formularz kontaktowy

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak dołączyć do Toastmasters

Wystarczy przyjść na cotygodniowe spotkanie klubu.

Ile to kosztuje?

Członkostwo w klubie jest płatne, każdy z członków opłaca co pół roku składkę. Ale nie bój się, opłaty wcale nie są tak duże i z pewnością nie nadszarpną Twojego budżetu. Więcej na ten temat dowiesz się na spotkaniu.

Czy mogę przyjść jako gość?

Oczywiście, nawet musisz. Zapraszamy Cię serdecznie. Wtedy na własne oczy zobaczysz jak działamy. Jako Gość możesz przyjść 3 razy – bez żadnych konsekwencji.

Czy na pierwszym spotkaniu muszę coś mówić?

Od naszych gości nie wymagamy wygłaszania długich wystąpień. Rozumiemy, że możesz się stresować. Będzie jednak miło, jeśli po spotkaniu udzielisz nam informacji zwrotnej nt. tego, jak Ci się to spotkanie podobało. To dla nas bardzo ważne.

Jaki jest temat spotkania?

Temat spotkania zawsze jest inny, to od Toastmastera zależy, o czym będzie całe spotkanie. Zwykle oprócz rozwoju umiejętności komunikacyjnych i liderskich poznajemy wiele interesujących ciekawostek z wielu dziedzin życia.

Czy mogę się spóźnić na spotkanie?

Absolutnie nie! Pamiętaj, że w Toastmasters czas odgrywa bardzo ważną rolę, jako liderzy dbamy o to, żeby całe spotkanie przebiegało zgodnie z planem. Zaplanuj swoją obecność i przyjdź 10 min wcześniej. Daj szansę się poznać.

Kiedy mogę wygłosić mowę?

Wygłaszanie przygotowanych wystąpień zarezerwowane jest dla członków klubu. Jeśli chcesz występować na scenie Toastmasters musisz się zapisać i opłacić składkę. Jako gość możesz odpowiedzieć na tzw. „pytanie dnia” oraz zostać zapytanym o wrażenia ze spotkania.

Czy Toastmasterzy otrzymują wynagrodzenie?

Nasza organizacja nie jest nastawiona na zysk, za naszą pracę nie otrzymujemy wynagrodzenia finansowego. Działamy jak swoisty inkubator, to tu mamy szanse na popełnianie błędów, które mogłyby mieć katastrofalne skutku w normalnie działających organizacjach. Naszym wynagrodzeniem jest doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.