A teraz.. porozmawiajmy jak egoista z egoistą. Wszędzie jest cała masa organizacji, firm, korporacji, biznesów, a wszystkie walczą o Twoją uwagę. Wszystkie dosłownie zabijają się o Ciebie. O to abyś był ich fanem, klientem, ambasadorem etc.

Wyskakują z telewizorów, z monitora i wyświetlacza Twojego komputera i smartphona.

Czy w tej całej dobie cyfryzacji, nie brakuje Ci jednego istotnego czynnika?

Żywych ludzi wokół? Jeśli tak, to świetnie! Jesteś we właściwym miejscu i czasie, by dowiedzieć się co możesz zyskać przychodząc na Nasze spotkania. Będzie Nam niezmiernie miło Cię poznać!

Co zyskasz przychodząc do klubu Toastmasters?
1. Zyskasz pewność, podczas co tygodniowych spotkań z fantastycznymi ludźmi. Cyklicznych konferencji, masy wrażeń i atrakcji!
2. Zadziwi Cię różnorodność bodźców i wrażeń, ucząc się jak być liderem oraz jak występować na scenie! Ten poziom wrażeń i satysfakcji, nie będzie dla Ciebie nigdy dostępny w żadnym cyfrowym świecie!
3. Poczujesz, że w końcu ktoś docenia Twoje starania i wysiłki. Po każdym wystąpieniu i pełnieniu różnorodnych funkcji, dostaniesz informację zwrotną! Co więcej, masz szansę stać się członkiem zarządu, a nawet prezesem!
4. Poznasz nowych znajomych, a część spośród z nich zostanie zapewne Twoimi przyjaciółmi!
5. Znajdziesz się w fantastycznym środowisku, w którym nie da się stać w miejscu. Za każdym razem będziesz się rozwijać. A jeśli dodatkowo się zaangażujesz i będziesz konsekwentnie kroczył ścieżką liderską i ścieżką mówcy, nie poznasz sam siebie za rok!
6. Będziesz korzystał z dostępnej wiedzy, gotowego know-how i strategii rozwoju, co zapewni Ci szybki i dynamiczny rozwój umiejętności. A dzięki wsparciu mentora, będziesz czuł ustawiczne wsparcie i zachętę do nauki oraz rozwoju.

Któż z Nas, nie chce spędzać czas z fantastycznymi ludźmi, rozwijać się, czerpać i wnosić wartość do swojego otoczenia, przeżywać i doświadczać swojego życia, oraz mieć pewność, że jest we właściwym czasie z właściwymi ludźmi?

Ja uważam, że tylko ten kto nie jest tego świadomy, albo ten kto się do tego nie przyznaje. Ale i jedni i drudzy tego potrzebują.

Dlatego zapraszam Cię serdecznie na kolejne spotkanie Klubu Toast Masters już w najbliższy poniedziałek! W Lublinie, Nowy Humanik UMCS, sala 24 o godzinie 19:00!

Daj się poznać jako Nasz gość i pozwól, że pokażemy Ci czym jest Klub Toastmasters, którego częścią również możesz być i Ty! 😉

Kamil Jelinek